Vadovo kreipimasis

Gerbiami VšĮ Birštono pirminės sveikatos priežiūros centro pacientai,

Mūsų kolektyvas palaiko Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos iniciatyvą korupcijos prevencijos sveikatos sistemos srityje ir pasisako prieš neteisėtus mokėjimus, dovanas, atsidėkojimus medicinos darbuotojams. Teisinę atsakomybę užtraukia ne tik neteisėto atlygio (piniginio, daiktinio ir kt.) paėmimas, tačiau ir jo davimas.

Geriausia padėka medikui – Jūsų šypsena ir geras žodis. Raginame neoficialiais mokėjimais nežeminti nei savo, nei medicinos darbuotojų orumo.

Direktorius

 


Susidūrus su korupcijos apraiškomis

Susidūrus su bet kokiomis korupcijos apraiškomis apie tai galima pranešti įstaigos vadovui – Laurai Stankevičienei tel. nr. +370 687 58 790 arba el. paštu laura.stankeviciene@birstonopspc.lt

Informuojame, kad Sveikatos apsaugos ministerijoje (SAM) veikia  pasitikėjimo telefonas. Lietuvos gyventojai, paskambinę nemokama linija tel. 8 800 66 004 arba parašę el. paštu korupcija@sam.lt gali anonimiškai pranešti apie korupcijos atvejus sveikatos priežiūros įstaigose. Nemokamas, anoniminis pasitikėjimo telefonas į nacionalinę sveikatos apsaugos sistemą įneš daugiau kontrolės, skaidrumo ir atsakomybės.

Apie korupcijos atvejį STT praneškite raštu, visą parą veikiančiu „karštosios linijos“ telefonu Vilniuje (8 5) 266 3333 arba el. paštu pranesk@stt.lt.


Daugiau informacijos:

Korupcijos prevencijos priemonių planas 2018 – 2019 m.

Korupcijos prevencijos programa 2018 – 2019 m.

Naudojami tarnybiniai automobiliai

Etikos kodeksas

STT antikorupciniai klipai

Atsakomybė už korupcinio pobūdžio veikas

 

 

 

 

 

Birštono pirminės sveikatos priežiūros centre bus pradėtos pavežėjimo paslaugos. Plačiau