Modernizuotame palaikomojo gydymo ir slaugos skyriuje yra teikiamos stacionarinės palaikomojo gydymo ir slaugos paslaugos.
Skyriuje yra visa būtina, moderni ir šiuolaikinė medicinos įranga. Čia teikiamos palaikomojo gydymo, slaugos, minimalios sveikatą stiprinančios procedūros (masažas, gydomoji mankšta ir kt.).
Pragulų profilaktikos tikslu, itin sunkios būklės, nejudantys pacientai guldomi ant antipragulinių čiužinių. Esant būtinumui naudojami voleliai, pėdų, šlaunų ir blauzdų pozicionavimo priemonės, pasikėlimo diržai.

Gulinčių pacientų maudymui naudojamas mobilus dušo vežimėlis – lova .

Esant kvėpavimo funkcijos nepakankamumui pacientui tiekiamas deguonis, naudojant mobilų deguonies koncentratorių.

Pacientai rūpestingai slaugomi, gydomi.

Jei pacientas suserga kita liga ar pasikeitus jo sveikatos būklei, esant poreikiui, jis siunčiamas gydytojo specialisto konsultacijai į kitą antro lygio paslaugas teikiančią gydymo įstaigą arba gali būti perkeltas į ją tolimesniam ištyrimui ir gydymui.
Slaugos ir palaikomojo gydymo paslaugos yra apmokamos ligonių kasų (120 kalendorinių dienų per metus) iš Privalomojo sveikatos draudimo fondo lėšų, tad pacientui papildomai už jas mokėti nereikia.

Per metus mūsų skyriuje pacientai gali gydytis iki 120 kalendorinių dienų per metus. Pasibaigus 120 dienų laikotarpiui, nesant galimybės pacientą slaugyti namuose, pacientams gali būti teikiamos mokamos paslaugos. Paslaugų kainos yra nustatytos Birštono savivaldybės tarybos nutarimu

Slaugos ligoninėje dirba: gydytojas geriatras, bendrosios praktikos slaugytojai, slaugytojo padėjėjai, kineziterapeutė, masažuotoja, socialinė darbuotoja.
Slaugos personalas nuolat kelia kvalifikaciją tobulinimo kursuose, dalyvauja mokslinėse – praktinėse, kvalifikacijos kėlimo konferencijose, seminaruose. Kartą ketvirtyje organizuojami gamybiniai kvalifikacijos kėlimo susirinkimai.

Slaugos administratorė – Edita Rasimienė – +37067998606

 

Birštono pirminės sveikatos priežiūros centre bus pradėtos pavežėjimo paslaugos. Plačiau